Aktuální dění...

24.10.2015 - 24.10.2015 - Komunikační dovednosti

Čas: od 9:00 do 17:00

Seminář 24.10.2015 v Plzni

Divíte se, že Vám kolega nerozumí? Nedokážete pochopit jak to, že se na vás partner hněvá? Neumíte si představit, že váš klient nechce vidět výhody, které mu nabízíte? Nebo vás překvapuje, jak si lidé nerozumí při jednání nebo při osobním setkání?

 

Pokud Vás tohle vše zajímá a chcete slyšet a vidět jak je možné vést rozhovor a prožít si jak je příjemné si vzájemně rozumět, přijďte a ukážeme Vám jak je možné se jednoduše a snadno naučit komunikovat tak, abychom si vždy rozuměli.

 

Seminář povede master praktikant NLP Ing. Mgr. Miroslav Šůs, který se více jak 25 let pohybuje v oblasti osobního rozvoje a potkal s vynikajících trenérem NLP Robertem Breadon, který mu ukázal a přinesl možnosti, které NLP poskytuje v osobním, společenském i pracovním životě. 

 

NLP (neuro lingvistické programování) je obor psychologie, který na začátku 70. let sestavil Richard Bandler a John Grindler z pozorování a modelování úspěšných lidí a použili pozorování práce úspěšných psychologů Miltona Ericksona, Virginie Satirové a Friedricha Perlse.

 

NLP postavili na metodách komunikace a dobře definovaném modelu dotazování a posluchačských schopností (lingvistika). Pozorováním a modelováním úspěšných postupů zjistitli širokou možnost pro změnu chování, zbavení se fobií, strachů, bloků a nechtěných reakcí.