Mirek Šůs

AUNLP Trenér trenérů

 -

Více než 30 let se pohybuji v oblasti IT a zabývám se osobním rozvojem a bioenergií. Narážel jsem stále u sebe i ostatních okolo sebe, že nám naše okolí podsouvá, co máme dělat a vidět, abychom se chovali přijatelně a získávali tak správné návyky a schopnosti do dalšího života a měli tak správné hodnoty a tím si vytvořili tu správnou osobnost přijatelnou pro okolí a dokázali najít ten správný směr a životní cíl. Všechno co nás okolí naučilo a co jsme slyšeli, jsme přijali za své a přinášelo nám určitou výhodu oproti ostatním, pomáhalo nám to růst a vidět jak se zdokonalujeme a tím jsme slyšeli, jak nás ujišťovali o výhodnosti našeho jednání a podporovalo nás to ještě více se vidět jako originál a dokázat najít sebe ve svých cílech a životní misi.

A tak sem stále hledal možnosti, nástroje či techniky jak změnit naše již uložené návyky, jednání i chování, tak jak říkají IT, naše programy. Až jsem jednoho dne potkal na přednášce „Co je NLP“ Roberta Breadona a pomohl mi ukázat, jak je možné použít vše, co člověk umí, co zná a co si dokáže představit k tomu, aby změnil vše, co vlastně chce a co ho brzdí a nahradit tím co ho žene dopředu, pomáhá plnit jeho cíle a i jeho nejtajnější vize a sny a vaše okolí šokujete a posunete své možnosti jednání na úroveň, kterou si dokážete představit, a možná ještě o kousek dále, poněvadž posunete své osobní schopnosti k novým zkušenostem a získáte větší sebedůvěru a pozici, která je vám příjemná a tím vytvoříte svou osobnost a zjednodušíte vlastní život. 

Máte chuť něco takového zažít? Je něco co tušíte a pořád na to nemůžete přijít? Rádi byste se alespoň kousek posunuli ke svému cíli a stále to nejde? Přijďte mezi nás a možná zažijete trochu klidu, uvolnění, nadšení a i třeba si dovolíte trochu změnit své možnosti a posunout se o kousek dále, třeba hned nebo za chvilku a možná už teď máte chuť to změnit.

A na konec jeden citát: „Bůh nám dal ten nejvýkonnější počítač ve Vesmíru, mozek, ale už nám k němu nedal návod. NLP je příručka jak se s naším mozkem naučit pracovat!“  

nofloat

Cena 3000,- Kč/hod

nofloat

Tel: +420 602 146 299

Email: mirek@nlp-czech.cz