Zkušenosti našich klientů

nofloat

Reference z kurzu NLP Praktikant

Reference z kurzu NLP Master Praktikant

nofloat

Reference klientů

Kurz Nlp jsem se rozhodla podstoupit pro můj  rozvoj. Původní stav byl….. pro přirovnání….zavázaná v pytli do kterého každý, kdo šel okolo si pěkně kopl, kyslík docházel… Nlp mi otevřelo dveře do naprosto nového světa :), vyšla jsem z temného sklepa do světa plného slunce, lásky….. 

Mirka P.

nofloat

Základní znalosti NLP mi výrazně pomáhají v období zkoušek na vysoké škole - zbavení se stresu a v náročné situaci se zaměřit na to podstatné. Absolvování kurzu NPL Praktikant považuji za jednu z nejdůležitějších investic do mého vzdělání.

Tomáš V.

nofloat

Chtěl bych něco napsat o sobě a Františkovi. Před asi rokem, co jsme se potkali na natáčení filmu, jsem měl neustále problémy a výkyvy v mém životě, páč jsem psychicky labilnější osoba. A vygradovalo to mým těžkým rozchodem, kdy už jsem nevěděl co dál, protože jsem neměl lehký život, ale kdo měl :-)

No tak při jednom natáčení jsem se s Františkem začal bavit a zaujal mě svou inteligencí a příjemným hlasem. Tak jsem se mu svěřil se svými problémy a on mi navrhnul řešení pomocí pár sezení a terapie NLP. no říkal jsem si, že to zkusím. Jsem prudce nedůvěřivý člověk, ale zkusit se má vše. Už to nešlo jinak, tak jednoho dne jsem ho navštívil v kanceláři, udělal mi kávu a začali jsme si povídat. Byl jsem ohromen jak se dalo vše rozřešit a udělat. Po první schůzce bylo zlepšení asi o 30%, což je u mě nesmírně hodně. Po dalším sezení jsem sám dobrovolně a rád dal svůj život do pořádku. Odstěhoval jsem se do mého vytouženého Německa. Daří se mi a jsem spokojen.

Václav V. (Norimberk DE)

Nofloat

Další videa z kurzů

Křest knihy N1

Ukázka hypnózy

Průběh učení

Uvolnění během kurzu


Transová hudba